Finanční plán

Základní službou, kterou zahajuji dlouhodobou spolupráci s mými klienty, je finanční plán. Dáme si spolu kávu a zeptám se na pár jednoduchých otázek ohledně vašich cílů. Vypracujeme několik návrhů a ten, který vás osloví nejvíce, uskutečníme.

Prostřednictvím finančního plánu pomáhám klientům získat finance na důležité životní cíle: svatba, vzdělání dětí, vysněné bydlení či důstojné prožití důchodového věku. Finanční plán umí také ochránit klientův majetek a zabezpečit klienta i jeho rodinu pro případ nečekaných událostí.

Financování bydlení

Většinu svých klientů připravuji na koupi vlastního bydlení dlouhou dobu dopředu. Poté nejčastěji řešíme koupi pozemku a výstavbu rodinného domu, koupi a případně rekonstrukci bytu, koupi investičního bytu za účelem dalšího pronájmu atd.

Na základě objemu zprostředkovaných úvěrů v rámci celé společnosti Broker Consulting (obsluhujeme více jak 600 tisíc klientů) dostáváme nadstandardní úrokové sazby a zároveň slevy na doplňkové služby (např. sleva na poplatek za odhad nemovitosti). Klientovi doporučím banku, která bude nabízet nejlepší podmínky pro sjednání úvěru. Provedu klienta celým procesem sjednání smlouvy, upozorním ho na možné skryté poplatky banky a další důležité detaily.

Spoření a investice

Odkládání financí je jeden ze základních pilířů finančního plánování. Pokud jsou investice (popř. spoření) správně a smysluplně nastavené, vyřeší mým klientům stanovené cíle.

Nejčastěji řešíme vytváření finančních rezerv na případný krátkodobý výpadek příjmu, financování studia dětí, financování bydlení nebo rentu. Podle cílů klienta a toho, kdy je plánuje uskutečnit, volíme vhodné produkty. S klientem konzultuji různé modelace, aby si sám mohl vybrat nejlepší variantu pro své potřeby.

V průběhu let se s klienty pravidelně potkávám, abychom konzultovali sjednané produkty podle jejich aktuálních potřeb a změn v životě.

Reality

Prodej nebo koupě nemovitosti je jedno z nejdůležitějších rozhodnutí v životě mých klientů. V rámci naší společnosti nabízíme prvotřídní servis obsahující právní, marketingové i finanční služby.

Při prodeji nemovitosti kladu důraz na profesionální prezentaci nemovitosti na internetu včetně fotografií a home stagingu (designové přípravy nemovitosti) od profesionálního fotografa, dále kladu důraz na bezpečnost obchodu s kvalitním právním servisem a úschovou peněz. Nemovitost mimo jiné nabízíme celému kmeni klientů Broker Consulting (cca 600 tisíc klientů) a velmi často zde najdeme i spolehlivého kupce. Při nákupu nemovitosti můžeme mj. hledat vhodnou nemovitost v široké nabídce nemovitostí společnosti, dále mohu pomoci klientovi s jakoukoli částí financování.

Zabezpečení

Zabezpečení zdraví a majetku je nedílnou součástí finančního plánování tak, aby moji klienti mohli „v klidu spát“. Pomáhám ochránit své klienty i jejich nejbližší, kteří mohou být klientovou dlouhodobou nemocí, úrazem či definitivním odchodem postiženi nejvíce. Proto s klienty řeším nejenom ochranu jejich blízkých, ale i zabezpečení jich samotných.

Dále například na takovém povinném ručení nebo pojištění majetku mohu klientovi rychle odprezentovat, jak zodpovědně a kvalitně postupuji v rámci srovnání široké škály produktů a doporučení toho nejlepšího a cenově výhodného pro klienta. V průběhu let se s klienty opakovaně potkávám, abychom konzultovali nastavení pojištění podle aktuálních potřeb a změn v životě.